NIEKTORÉ Z POSLEDNÝCH
REALIZOVANÝCH PROJEKTOV...

Osobný web mojej dlhoročnej klientky je v poradí už tretím webom, pre ktorý sa klientka rozhodla. Web som pomohla zostaviť dizajnérsky a konzultovala som ho aj po obsahovej a štruktúrnej stránke.

Projekt Krea Education je unikátny svojim zameraním. Tento web som vytvorila vďaka skvelej spolupráci s jeho autorkou projektu, zaškolila som ju a jej spolupracovníkov, aby ho mohli pohodlne obsluhovať a aktualizovať a celoročne web spravujem a poskytujem technickú podporu.

Projekt Fitness by Jarka bol kompletnou rekonštrukciou dizajnu aj logiky webu. Web obsahuje eshop, členské sekcie. Taktiež zabezpečujem technickú správu a funkčnosť webu, online predaja a smartemailingu. Klienta na všetky aplikácie zároveň zaškoľujem a konzultujem aj biznis ako taký.

Projekt Bystrý (pred)školáčik nielen konzultujem, ale som aj kompletne jeho tvorca. Je stále živý, spravujem ho a aktualizujem.
Súčasťou našej spolupráce sú nastavenia Smartemailingu a FAPI.

Projekt Ateliér pre dušu som konzultovala od zrodu jeho myšlienky. Následne som zabezpečila inštaláciu, kompletne nadizajnovala, vytvorila a napojila na Smartemailing a FAPI. Je to živý projekt, naďalej ho spravujem a aktualizujem a teším sa na ďalší projekt.

Projekt Open Kitchen Slovakia nielen konzultujem, ale som aj kompletne jeho tvorca. Je stále živý, spravujem ho a aktualizujem. Okrem štandardných stránok a blogu obsahuje aj členskú sekciu a eshop. Súčasťou našej spolupráce sú nastavenia Smartemailingu a FAPI.

Projekt Ženská hlubina som konzultovala a pomáhala vytvoriť klientke, ktorá je veľmi šikovná a dnes si web kompletne spravuje sama.

Projekt pre firmu LAPIS IT s.r.o. som konzultovala a dizajnérsky vytovrila.Web obsahuje eshop, členskú sekciu, testovanie klientov, prepojenie na FAPI a Smartemailing. Web celoročne spravujem a poskytujem technickú podporu.

Per la vita - Pre zdravý život je výnimočný projekt zameraný na podporu ľudí s onkologickým ochorením. Na webe sa stále pracuje, postupne vypúšťame jednotlivé fázy...

Projekt Sklovenské diamanty som konzultovala a dizajnérsky kompletne vytovrila a dnes si web klientka kompletne spravuje sama.

Projekt Mladistvý vzhled s Daškou som konzultovala a dizajnérsky kompletne vytvorila. Súčasťou našej spolupráce bola tiež kompletná správa Smartemailingu a FAPI. Dnes si už klientka web a aplikácie kompletne spravuje sama. 

Komplexný redizajn pôvodného webu priniesol veľmi podarený výsledok. Technické nastavenia, prebudovanie podstaty účelu webu, funkčné prvky umožňujúce komunikáciu so zákazníkmi, a to všetko s dôrazom na budovanie osobnej značky.

Rozsiahly projekt Tajomstvo reči tela Moniky Stehlíkovej som prevzala nadizajnovaný a aktuálne robíme kompletný postupný redizajn. Zabezpečujem technickú správu a funkčnosť webu, online predaja, členských sekcií, smartemailingu. S klientkou pravidelne konzultujeme nové projekty.

Projekt Mládež za ľudské práva som vytvorila pre klienta v rámci
charitatívneho projektu, je stále živý, spravujem ho a aktualizujem.
Je to jednoduchý one-page vzdelávací web primárne pre deti a mládež.

Projektu Zdravé dýchanie som pomáhala na svet takpovediac od počatia 🙂 od domény až po jeho komplexné sfunkčnenie. Tento web som konzultovala a pomáhala ho koncepčne vytvoriť. Klientka je veľmi šikovná, celý dizajn si vytvorila celkom sama a takisto si ho spravuje.

Projekt Matika v pohodě som konzultovala od zrodu jeho myšlienky. Následne som zabezpečila inštaláciu, kompletne nadizajnovala, vytvorila a napojila na Smartemailing a FAPI. Je to živý projekt, naďalej ho spravujem a aktualizujem a teším sa na ďalší projekt.

Projekt Rodinný koučing som prevzala ako funkčný web. Dizajnovo na ňom tvorím predajné, kampaňové a členské stránky. Obsah je vždy starostlivo  pripravený klientkou.
Súčasťou našej spolupráce sú nastavenia Smartemailingu a FAPI.

Projekt Michaela Schusterová som konzultovala a pomáhala vytvoriť klientke, ktorá je veľmi šikovná a dnes si web kompletne spravuje sama.

Projekt Cyklus ženy som konzultovala a pomáhala vytvoriť klientke, ktorá je veľmi šikovná a dnes si web kompletne spravuje sama.
Súčasťou našej spolupráce sú nastavenia Smartemailingu a a do budúcna aj FAPI.

Projekt Albertina Art som pomohla klientke nadizajnovať, priebežne ho konzultujem a teším sa, že sa klientka odhodlala naučiť sa napĺňať web sama 🙂  Na tejto ceste ju s radosťou sprevádzam a postupne zaúčam.  Súčasťou našej spolupráce sú nastavenia Smartemailingu a FAPI.

Projekt Život s fitmamou som konzultovala a dizajnérsky kompletne vytovrila a dnes si web klientka kompletne spravuje sama.

Projekt Svetlo ženy si klientka je mimoriadne šikovná a vytvorila si ho celkom sama s mojim postupným zaškoľovaním a technickým nastavením, konzultáciami a prepojením so Smartemailingom.

AKTUÁLNE PRACUJEM NA...

ČO O NAŠEJ SPOLUPRÁCI POVEDALI

Pokud na začátku svého projektu na nový web hledáte kreativitu a moderní pohled, tak jste na té nejlepší adrese. Efektivní spolupráce, společně precizně odvedenou prací v kombinaci s velmi otevřenou komunikací vám ušetří čas i peníze. Nejvíc jsem ocenil, že máme na věc stejný pohled a jsme schopni vytvořit něco, co je jedinečné. Moc děkuji a doporučuji.
Richardwww.richardkaspar.cz
Lenka je skutočne profíčka a ja som jej veľmi vďačná za pomoc. Kedykoľvek som mala s niečím problém na mojej stránke https://balans-hravo.sk, "vysypala z rukáva" riešenie. Nepochybne vie, čo robí. A nesmiem zabudnúť na jej spôsob komunikácie - s trpezlivosťou a jasne vysvetľuje, vedie človeka tam, kam sa potrebuje dostať. Jednoznačne odporúčam!
Adriana MichalíkováBalans terapie, Zakladateľka projektu www.balans-hravo.sk
Chcela by som sa poďakovať Lenke Vargovej za vytvorenie mojej webovej stránky https://bystryskolacik.sk. Spolupráca s ňou je úžasná. Jej prístup je profesionálny a zároveň aj veľmi ľudský. Neváhajte ju osloviť na spoluprácu. Určite sa Vám to vráti.
Adriana BaštugováBystrý (pred)školáčik, Zakladateľka projektu
"Už při prvním spojení s Elenkou jsem věděla, že to bude přínosné a určitě mi pomůže. Ale při konzultaci samotné mi neskutečně otevřela oči, na rovinu řekla možné chyby, komplikace, aby mi ušetřila čas i peníze s opravováním. Samozřejmě velmi příjemným a lidským přístupem, za což jí děkuji dvojnásob."
Lenka Kavková, autorka projektu www.moderniuklid.czPo konzultácii "Prelúskame spolu Tvoj web"
Pani Elena Vargová z firmy MANAGEMENT SUPPORT s.r.o. nám vždy robí predajný web na naše biznis semináre na stránke www.top-predajca.sk. Po každom seminári nám okamžite stránku aktualizuje: pridá fotky z danej akcie a sprievodný text. Spolupráca s ňou je ľahká, veci proste idú hladko a rýchlo. Keď jej dodáte potrebné podklady na svoj web a poviete jej, aký má mať Vaša stránka účel, ona už vie, čo s tým urobiť. Vyrobí Vám funkčnú a estetickú web stránku. Našu predajnú stránku vytvorenú s cieľom predať vstupenky na seminár o marketingu chválili aj v zahraničí, teda konkrétne náš lektor z Talianska a jeho priatelia/spolupracovníci. Dokonca aj vtedy, keď nemáte úplnú predstavu o tom, ako by mala Vaša stránka vyzerať (máte iba matnú predstavu), aj vtedy Vám p. Vargová rada pomôže – Vy jej poviete, čo potrebujete a chcete a spolu s ňou v rámci diskusie „vyčarujete“ schému 🙂 Pokiaľ radi robíte veci jednoducho, odporúčam na tvorbu web stránky osloviť p. Vargovú
Mirka ČillíkováVýkonná riaditeľka firmy GROW-UP PUBLISHING, s.r.o.
Už som mal v minulosti tú česť spolupracovať s pani Elenou Vargovou z firmy MANAGEMENT SUPPORT s.r.o. a s jej prístupom a výsledkami som bol nadmieru spokojný, takže keď som potreboval dať vytvoriť novú Web-stránku pre novú aktivitu, ktorú sme spúšťali, neváhal som ani na minútku a priamo som oslovil opäť pani Vargovú. A aj tentokrát som sa stretol s ohromnou ústretovosťou a profesionálnym prístupom. Po stručnom popise toho, čo od stránky očakávam z hľadiska funkcionality a výzoru, som po pár dňoch dostal návrh stránky, ktorá predčila moje očakávania – bola esteticky, prehľadne a funkčne spracovaná a s veľkým predstihom pred požadovaným termínom dodania. Naozaj oceňujem profesionálny prístup a ústretovosť pri hľadaní riešení aj na „takmer nemožné“ požiadavky z mojej strany : ) S úctou a veľkou vďakou.
Miroslav LopušnýPredseda prípravného výboru, Mládež za ľudské práva o.z.
Mám rada dlhodobé spolupráce, spoľahlivosť a ochotu byť nielen pri veľkých, ale i malých projektoch. Lenka je tu pre nás - náročných klientov. Náročných na profesionalitu a zároveň ľudkosť.
Monika NAJA Stehlíkováwww.tajomstvorecitela.sk, www.bodytalks.sk
Milá Lenka, som nesmierne vďačná za to, že ste mi prišli do cesty. Bolo to doslova v hodine dvanástej. Ešte včera som bola zúfalá a nevedela som, čo spravím s mojim webom, lebo som na ňom potrebovala zmeniť veci a nevedela som ako. Prešiel presne jeden deň a môj web vyzerá vďaka našej konzultácii INAK. Ďakujem hlavne za Vašu promptnosť a ústretovosť. Tiež si vážim Vašu trpezlivosť, s akou ste ma postupne pri opravách môjho webu sprevádzali. Doslova ste mi spravili krajší deň, podľa Vášho návodu idem pokračovať ďalej. Teším sa na našu ďalšiu konzultáciu o dva dni ohľadom ďalších možných riešení pre môj web. Ešte raz veľké ďakujem.
Janka Vnukováwww.terapialaskou.sk
Spolupráca s Lenkou bola úžasná :-)). Vedela som už dlho, že potrebujem renovovať a rozšíriť svoje webové stránky, ale otázka bola S KÝM? S mojím predchádzajúcim webmajsterom som už nebola spokojná, viazla medzi nami komunikácia a tak som len vyslala prosbu hore, že potrebujem niekoho trpezlivého, empatického, kto vycíti, čo chcem a čo potrebujem. A prišiel. V podobe Lenky Vargovej. Jej priateľský a otvorený prístup si ma získal a každým našim ďalším stretnutím sme sa ladili na spoločnú nôtu. Aj vďaka tomu Lenka dokázala raz dva pretaviť do grafickej podoby moje vízie ohľadne mojich stránok. A tiež mala obrovskú trpezlivosť s mojou "netechnickou" povahou a ja som vďaka nej začala pomaly prenikať do tajov MioWebu. Aj keď spočiatku som sa jej učeniu bránila zubami nechtami :-)). Mala som totiž pocit, že to nemôžem nikdy pochopiť :-). Ale dala som to a z našej spolupráce som si odniesla potrebnú technickú zručnosť, zvýšené sebavedomie v oblasti - ja a počítač - a v neposlednej rade svoje krásne nové webové stránky, ktoré cítim že ma svojou úpravou a štylizáciou presne vystihujú. Takže vytváram nové heslo: Keď MioWeb, tak jedine s (e)Lenkou.
Michaela Schusterová, lektorka "CESTA", kurzov "Tajomstvo panvového dna", Jogy....www.michaelaschusterova.sk Po sérii konzultácií a zaškoľovania na prácu s MioWebom
Děkuji Leničce, která si mě na poslední chvíli našla v davu žadatelů Miowebu o radu. Jsem ráda, že naše cesty se potkaly. Web jsem si chtěla dělat od základů sama, abych ušetřila peníze. Takto uvažujeme na mateřské dovolené. Jenže moje radost, kterou jsem chtěla tvořit, vystřídala časová náročnost webu. A pocítila jsem velkou úlevu tuto práci dát do rukou Lence, kterou to baví a výsledek je potom znát. Není v tom pouze práce, ale osobní přístup k Vám jaká jste. Moc příjemně a lidsky se mi s ní pracovalo a zároveň mě pokaždé překvapila nějakým bonusem na mém webu. Má cit a je šikovná a jak už jsem ji řekla, může si za to sama, že Tě budu ráda dále doporučovat 🙂 Objímám Pavlína
Pavlína Jindrová Mateřská dovolená, autorka knihy Ženská hlubina, Ženský mentoring, www.zenskahlubina.czPo spolupráci na rozpracovanom webe
S Lenkou sa poznám už viac ako 10 rokov a posledných 5 rokov bola naša spolupráca veľmi úzka, keď sme spolu robili na mnohých projektoch. Od začiatku spolupráce sa pustila do zvládania našich stránok. A tak, ako je pre ňu príslovečné - systematicky, so zmyslom pre detail a účelnosť. Najprv naštudovala všetko, čo sa dalo (a aj tu je systematická a stále študuje), a potom krok po kroku vytvorila naše obe stránky - www.consultpoint.sk aj www.manažujte-s-usmevom.sk. To, čo som si vždy cenil a cením, je jej schopnosť presne vidieť a pomenovať účel stránky a zvoliť tie najefektívnejšie prostriedky pre to, aby ten účel naplnila. Aj vďaka nej som pochopil, že stránka je len časť systému, no to dôležité je jej prepojenie na email marketingové nástroje (newsletter & autorespondéry), CRM (=customer relation management, teda prehľadný systém na správu a budovanie vzťahov so zákazníkmi), siete a iné prostriedky zrýchľujúce komunikáciu, vďaka ktorým stránka nakoniec prináša výsledky. Dnes viem, že ak by som robil novú stránku (a viem, že ma to čaká), zveril by som túto prácu opäť jej. Aj týmto jej ďakujem a odporúčam všetkým - presvedčte sa sami.
Vašo NovotnýConsult Point s.r.o., Zakladateľ

(e)Lenka Vargová, Váš web konzultant